Keď si úplne na dne spomeň si na to, že musíš vstať a postaviť sa svojmu strachu čelom, lebo strach je iba myšlienka, ktorá blokuje v tebe odvahu, ktorú máš. Ver si a nič ťa nezastaví.

KOJŠOV 2010

1.víkendové stretnutie OC pacientov a ich rodinných príslušníkov v škole v prírode v obci Kojšov sa uskutočnilo v dňoch 25.6.-27.6.2010.

Stručný obsah stretnutia tvorili komunita, hry na zoznamovanie sa, relaxácia, večerný klub (psychogymnastika, psychosociálne hry, muzikoterapia, vytvorenie erbu komunity).

Odborná prednáška: Ja a moje správanie, Ja a OCD, Prečo práve KBT., Psychofarmakoterapia- MUDr.Eva Pálová, PhD.

OCEDUKA

Informácia pre pacientov s obsedantne-kompulzívnou poruchou, ich rodinných príslušníkov a priateľov.

Liečite sa na OCD? Potrebujete Vy a Vaši blízki informácie o tejto poruche? Zaujímajú Vás žiaduce i nežiaduce účinky liekov, ktoré používate? Chcete vedieť prečo a ako OCD vzniká? Pýtate sa ako môžete sami ovplyvniť priebeh ochorenia? Na tieto otázky Vám môže odpovedať OCEDUKA program.

ZOO is a flexible and powerful content application builder to manage your content

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

OCD PORADŇA je každý utorok od 13:00 do 14:30 hod. na psychiatrickom oddelení na 5.posch.UNLP,Tr.SNP č.1 v Košiciach, (je možné poradiť sa s odborníkom individuálne, alebo spoločne s ďalšími pacientmi, v prípade potreby volajte PhDr. Zitu Vasiľkovú na 0903 656 892).

Ostatné zrealizované podujatia si môžete pozrieť v našom archíve...

O ďalších plánovaných podujatiach vás budeme priebežne informovať.

Najnovšie články

Inšpirácia

Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy sa nevzdávajte.

Winston Churchill

Naše kontakty

  • Občianske združenie
    OCD STOP
    Lekárska fakulta UPJŠ
    Tr. SNP 1, 040 11 Košice
  • 0903 656 892